130 reviews   |   9.4 / 10.0

Onze iQ Makelaars

Zorgeloos kopen doet u bij ons. Wilt u een woning, kamer, appartement of ander onroerend goed verkopen? Of bent u op zoek naar een woning? Neem contact op met één van onze vestigingen in Nederland via onderstaande contactgegevens per vestiging. Ook kunt u het contactformulier invullen. Wij streven er altijd naar om binnen 24 uur te reageren!

Almelo

Almelo

Twentepoort Oost 34
7609RG Almelo

T 0546 - 30 53 01
E almelo@iqmakelaars.nl

Eindhoven

Eindhoven

Ulenpas 56
5655 JD Eindhoven

T 040 - 209 22 92
E eindhoven@iqmakelaars.nl

Enschede

Enschede

Schuttersveld 17
7514 AC Enschede

T 053 - 760 1600
E enschede@iqmakelaars.nl

Groningen

Groningen

Westersingel 3a
9718CA Groningen

T 050 - 760 17 77
E groningen@iqmakelaars.nl

Hoofdkantoor

Hoofdkantoor

Twentepoort Oost 34
7609RG Almelo

T 088 - 700 99 99
E info@iqmakelaars.nl

Midden-Groningen

Midden-Groningen

Hoofdweg 186
9628CV Siddeburen

T 0598-592395
E midden-groningen@iqmakelaars.nl

Vechtdal

Vechtdal

De Voormars 6a
7731 DD Ommen

T 0529 - 760 777
E vechtdal@iqmakelaars.nl

Zwolle

Zwolle

Grote Kerkplein 14
8011 PK Zwolle

T 0382 - 001 900
E zwolle@iqmakelaars.nl

Wat is jouw huis waard?

iQ Makelaars Leadtool